Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik obsługi biurowej

Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie, mazowieckie / Kobyłka, dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Kobyłka
Numer: StPr/24/1216
OBOWIĄZKI:
1)Nauka sporządzania pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych (wnioski do urzędów, pisma do Klientów)2)Nauka przyjmowania i podziału korespondencji:-rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących,-wpisywanie pism do dziennika korespondencyjnego,-adresowanie i wysyłanie korespondencji-podział korespondencji przychodzącej-przygotowanie korespondencji do wysyłania3)Nauka obsługi klienta:-przyjmowanie Klientów-pomoc przy kierowaniu Klientów do dopowiedniego pracownika4)Nauka i obsługa urządzeń biurowych5)Nauka kompletowania załączników do wniosków niezbędnych do realizacji inwestycji 6)Nauka obsługi programu księgowego Wapro mag7)Nauka wprowadzania nowych zleceń do systemu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość MS Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kobyłka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

mazowieckie, Nadarzyn

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

lubelskie, Radzyń Podlaski

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

śląskie, Racibórz

dzisiaj

Gdański Urząd Pracy

pomorskie, Gdańsk