Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy, pomorskie / Gdańsk, dzisiaj

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/9333
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP1. Zapoznanie się z Regulaminem organizacyjnym GUP. 2. Zapoznanie się z ustawą z dnia 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. 3. Zapoznanie się z procedurami w Dziale Marketingu i Współpracy z Pracodawcami 4. Zapoznanie się z komputerowym programem SYRIUSZ. 5. Wprowadzanie danych do komputerowej bazy danych pod nadzorem. 6. Zapoznanie się z wymogami dokumentacji w poszczególnych przypadkach obsługi pracodawców. 7. Weryfikacja dokumentów. 8. Przygotowanie korespondencji do wysyłki. 9. Obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów Działu (pracodawców). 10. Przyjmowanie i wprowadzanie ofert pracy do komputerowej bazy ofert pracy SI SYRIUSZ. 11. Wsparcie doradców klienta biznesowego podczas organizacji spotkań rekrutacyjnych w siedzibie GUP. 12. Dbanie o aktualizację ofert pracy będących w dyspozycji GUP. 13. Dbanie o pozytywny wizerunek GUP poprzez kompleksową obsługę klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie, Kobyłka

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

mazowieckie, Nadarzyn

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

lubelskie, Radzyń Podlaski

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

śląskie, Racibórz