Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta w Dziale Metod – Elementy Antywibracyjne (ABS)

Stażysta w Dziale Metod – Elementy Antywibracyjne (ABS)

Hutchinson Poland Sp. z o.o., łódzkie / Łódź, ul. Lodowa 80/84, wczoraj

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84
Zakres obowiązków:
  • Współudział przy uruchomieniu i wdrożeniu nowych produktów (elementy antywibracyjne)
  • Tworzenie/uaktualnianie specyfikacji technicznej oraz procesowej produkowanych części
  • Tworzenie/uaktualnienie dokumentacji procesowej
  • Proponowanie działań usprawniających w procesie produkcyjnym
  • Szkolenie pracowników z zakresie nowej technologii i wyposażenia
Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (PŁ – Wydział Mechaniczny)
  • Doświadczenie w grupie projektowej
  • Umiejętność przeprowadzenie odpowiedniej analizy oraz rozwiązania problemu
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Miłą atmosferę i dużą autonomię
  • Rozwój kompetencji w ramach polityki szkoleniowej firmy
  • Pakiet socjalny

2024-10-02

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84

2024-09-28