Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka ds. Technicznych

Asystent / Asystentka ds. Technicznych

Willson & Brown Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Włochy, dzisiaj

Od ponad 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.
Miejsce pracy: Warszawa, Włochy
Kogo Poszukujemy:

W Willson & Brown szukamy wyjątkowej osoby, która nie boi się pracy technicznej, ale także dzieli naszą pasję do branży beauty. Zachęcamy do aplikacji jeśli:

  • Jesteś osobą dokładną, precyzyjną i potrafisz efektywnie zarządzić własnym czasem
  • Znasz Branżę Beauty: Interesuje Cię świat kosmetyków oraz branży beauty, co pozwoli Ci wcielić się w nasze projekty z pełnym zaangażowaniem.
  • Posiadasz Umiejętności Komunikacyjne: Posiadasz umiejętności komunikacyjne, które umożliwią Ci efektywną współpracę w zespole projektowym i budowanie relacji z klientam
  • Umiejętność Pracy pod Presją: Posiadasz zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu i zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.
  • Posiadasz Pasję do Rozwoju: Oczekujemy od Ciebie chęci rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego, i jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w osiąganiu tych celów.
  • Znasz Język Angielski na poziomie B2.

Twoje Zadania:

Na stanowisku Asystenta ds. Technicznych będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Praca na wzorcowni: Układanie kasetek i produktów, mierzenie czy dany element zmieści się na półce, mierzenie dostępnego miejsca, poszukiwanie różnic w rzeczywistości vs w modelu 3D, dokumentacja takich sprawdzeń i pomiarów.
  • Wsparcie klienta.
  • Program Firmowy: Praca w autorskim programie firmy do układania kasetek, produktów i grafik promocyjnych.
  • Koordynację Projektów: Wykorzystywanie dokumentacji technicznej i współpraca z zespołem w zakresie zadań projektowych.
  • Korzystanie z dokumentacji technicznej, modelowanie produktów w 3D.
  • Procesowanie Danych: Przetwarzanie danych między różnymi systemami.
  • Raportowanie: Regularne raportowanie postępów projektów.
  • Współpraca i merytoryczne wspieranie innych działów, również zagranicznych.
Oferujemy:
  • Rozwój: Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie na rynku.
  • Międzynarodowe Środowisko: Pracę w międzynarodowym i kreatywnym środowisku.
  • Umowa o Pracę: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Edukacja Językowa: Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor.
  • Benefity: Ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wsparcie pakietu sportowego.

dzisiaj

Lava Group S.C

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Metro Stokłosy

dzisiaj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

mazowieckie, Warszawa, (centrum)

wczoraj

Miejski Urząd Pracy w Płocku

mazowieckie, Płock

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

lubelskie, Radzyń Podlaski