Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych

Asseco Data Systems S.A., zachodniopomorskie / Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21, 2024-04-05

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Miasto: Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21
Zadania:
  • nadzór nad wykonywaniem prac firmy utrzymującej czystość w obiektach w Szczecinie,
  • prowadzenie postępowań urzędowych dot. terenów zielonych,
  • weryfikacja decyzji i postanowień urzędowych w zakresie obiektów i terenów,
  • dbanie o estetykę obiektów na zewnątrz i wewnątrz,
  • okresowa weryfikacja zajmowania pomieszczeń przez poszczególne jednostki organizacyjne, sporządzanie zestawień wykorzystania pomieszczeń,
  • współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie polityki wykorzystania pomieszczeń,
  • zarządzanie wyposażeniem pomieszczeń w meble i sprzęty w obiektach,
  • sporządzanie pism oraz umów dot. obiektów i terenów oraz procesowanie ich w wewnętrznym systemie,
  • kontrola stanu zapasów artykułów spożywczych udostępnianych pracownikom (kawa, herbata itp.), zamawianie i uzupełnianie zapasów,
  • zarządzanie gospodarką odpadami komunalnymi i segregowanymi w obiektach,
  • dekretowanie faktur w wewnętrznym systemie,
  • nadzór i zarządzanie środkami trwałymi.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów Excel i Word,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Boxy powitalne dla nowych pracowników
  • Praca w największej spółce IT
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)
  • Dofinansowanie okularów
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Playroomy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie wypoczynku
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

wczoraj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

wczoraj

Kuźnia Polska S.A.

śląskie, Skoczów

wczoraj

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki