Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka biurowa

Sekretarka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie, pomorskie / Gdynia, 2024-10-14

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/1742
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie sekretariatem, wysyłanie i przyjmowanie korespondencji, rejestracja wpływu papierowych faktur, obsługa urządzeń biurowych, organizacja spotkań z kontrahentami, obsługa telefonów, udział w orgazniacji targów, monitorowanie stanu urlopów pracowników, przyjmowanie dokumentów od pracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Obsługa komputera, obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

mazowieckie, Łosice

wczoraj

Trakcja S.A.

mazowieckie, Warszawa

2024-10-20

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

śląskie, Mikołów

2024-10-20

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie, Opole