Strona główna   >   Oferty pracy   >   Praktyka w Zespole Obsługi Prawnej

Praktyka w Zespole Obsługi Prawnej

GRUPA PZU, zachodniopomorskie / Szczecin, 2024-04-03

Niektóre zajęcia… nie są dla nas.
Ale do innych pasujemy doskonale.
PZU jest największą instytucją finansową w Europie Środkowo-Wschodniej, obecną w 5 krajach. W Polsce cieszymy się zaufaniem ok. 16 mln klientów i jesteśmy numerem jeden na rynku ubezpieczeniowym. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Na co dzień stawiamy na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Wiemy jak ważne w pracy jest łączenie wykonywanych zadań z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami zawodowymi.
Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i pracuj w miejscu najlepiej dopasowanym do Twoich kompetencji.
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 000017903
Twój zakres obowiązków:
  • Redagowanie opinii prawnych i pism procesowych w sprawach cywilnych pod opieką Radcy Prawnego
  • Zasilanie danymi systemów informatycznych dedykowanych do obsługi prawnej
  • Kontakt z sekretariatami sądów celem pozyskania informacji w sprawach procesowych
  • Wsparcie asystentek w zakresie zadań administracyjnych
  • Możliwość udziału w rozprawach sądowych w charakterze publiczności
Nasze wymagania:
  • Status studenta co najmniej 2-go roku (lub absolwent do roku po studiach) na kierunku prawo
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zdolności analityczne, sumienność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy z dokumentami i analizy tekstów prawnych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na zmiany
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów prawniczych (np. Lex, Legalis, itp.)
To oferujemy:
  • Możliwość pracy w zespole, który tworzy przyjazne warunki pracy, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pozwala na poznanie specyfiki wykonywania zawodu radcy prawnego w dużej korporacji
  • 3-miesięczną płatną praktykę – od 1 lipca 2024 r.
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Doświadczenie zawodowe w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Umowę o praktykę absolwencką
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności w wybranym obszarze
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyk
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

2024-04-26

POLAQUA Sp. z o.o.

mazowieckie, Gręzów, ul. Budowlana 23

2024-04-26

STRABAG Sp. z o.o.

dolnośląskie, Wrocław

2024-04-26

małopolskie, Kraków