Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

Auto Fus Group sp. z o.o., podlaskie / Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K, 2024-04-29

Renomowana firma motoryzacyjna poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Choroszcz, Porosły Kolonia 1 K
Opis stanowiska
  • aktywne wsparcie działu w procesie sprzedaży samochodów używanych,
  • współudział w procesie organizacja kwestii formalnych związanych z zakupem,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • dbanie o ekspozycję samochodów,
  • wprowadzanie ogłoszeń do systemu,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami.
Wymagania
  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju osobistego,
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowanie pozytywnych relacji,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową.

wczoraj

Portal Praca.pl

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)

małopolskie, Kraków, ul. Kamienna 21

pomorskie, Gdańsk, ul. Partyzantów 76