Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent do spraw współpracy międzynarodowej

Asystent do spraw współpracy międzynarodowej

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie, lubelskie / Lublin, 2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0817
OBOWIĄZKI:
Realizacja projektów międzynarodowych, tłumaczenie, prowadzenie analiz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Anglistyka, Stosunki Międzynarodowe, Socjologia
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Możliwość wyjazdów zagranicznych (równoważny system czasu pracy)

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

dzisiaj

KANCELARIA ADWOKACKA LAW OFFICES REMIGIUSZ GOŁĘBIOWSKI

łódzkie, Łódź, Sterlinga

dzisiaj

Aon Polska Sp. z o. o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

wielkopolskie, Kijowiec

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

podkarpackie, Miejsce Piastowe