Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent / Specjalista w Dziale Administracyjno-Gospodarczym CM

Referent / Specjalista w Dziale Administracyjno-Gospodarczym CM

UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera, kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, dzisiaj

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
zatrudni na stanowisko
referenta/specjalisty
w
Dziale Administracyjno-Gospodarczym CM
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Główne obowiązki:
  • prowadzenie spraw związanych z długoterminowym odpłatnym najmem/dzierżawą nieruchomości, powierzchni i lokali użytkowych,
  • prowadzenie spraw związanych z odprowadzaniem podatku od nieruchomości,
  • prowadzenie spraw związanych z obowiązkowym ubezpieczeniem badań klinicznych i eksperymentów medycznych,
  • prowadzenie spraw związanych ze zlecaniem usług.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność redagowania pism,
  • skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia kwalifikacji.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych,
  • doświadczenie przy realizacji projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • znajomość środowiska administracyjnego Uczelni.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
  • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
  • dofinansowania do karty Multisport,
  • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
  • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • preferencyjnych pożyczek.

dzisiaj

Medicover Optyk

mazowieckie, Warszawa, al. Jana Pawła II 29

dzisiaj

Medicover Stomatologia

łódzkie, Łódź, ul. Wierzbowa 46

dzisiaj

Urząd Dozoru Technicznego

podlaskie, Białystok