Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie, opolskie / Olesno, 2024-04-08

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0156
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się zobowiązującymi przepisami, obsługa urządzeń peryferyjnych, archiwizacja dokumentów oraz akt sprawy, nauka przyjmowania korespondencji biurowej, zapoznanie się oraz obsługa elektronicznego systemu zarządzania dokumentacją, obsługa ystemu SOD oraz SSR, prowadzenie spraw z zakresu współpracy, współdziałania z jednostakami organizwiązku OSP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

wczoraj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

2024-05-02

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków