Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik Administracyjno-Biurowy

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Dussmann Polska Sp.z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2024-04-26

Miejsce pracy: Warszawa
Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Dussmann Polska Sp. z o.o.  zatrudni na stanowisko:

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe,
  • Dyspozycyjność  w godz. 7-17 od poniedziałku do piątku,
  • Niekaralność,
  • Mile widziany status studenta,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym.
Zadania:
  • Prowadzenie ewidencji gości,
  • Wydawanie kart i kluczy,
  • Obsługa klientów,
  • Kontakt z najemcami.

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

pomorskie, Rowy

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

małopolskie, Dobczyce

wczoraj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Chełm