Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista / Specjalistka ds. umów i przetargów / Pracownik administracyjny

Specjalista / Specjalistka ds. umów i przetargów / Pracownik administracyjny

PUH El Professional Mariusz Maszota, pomorskie / Gdynia, dzisiaj

Firma El Professional, specjaliści w branży elektrycznej, poszukuje pracowników na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej pod kątem zgodności z wymogami ustawy PZP
  • Koordynowanie procesu składania ofert, monitorowanie ich terminów, składanie wyjaśnień, wymiana korespondencji, współpraca z działem prawnym
  • Weryfikacja umów z kontrahentami, terminowe realizacje powierzonych zadań
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowań na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych
  • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych
  • rzetelności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności
  • samodzielności w działaniu i analitycznego myślenia
  • zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegłej obsługi komputera i oprogramowania MS Office (Word, MS Excel)
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

dzisiaj

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

dolnośląskie, Wrocław