Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonistka

Recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach, małopolskie / Andrychów, 2024-04-12

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Andrychów
Numer: StPr/24/0437
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się z regulaminem pracy oraz wizyt klientek. 3. Zaznajomienie się z systemem umawiania wizyt oraz ofertą.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Odbieranie połączeń telefonicznych.2. Umawianie wizyt klientek.3. Sprzedaż produktów i usług.4. Obsługa klientek na recepcji. 5. Obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych oraz rejestratora wizyt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu "Przez aktywność do zatrudnienia". Wymagania organizatora: Wykształcenie minimum średnie.

Miejsce pracy:

Andrychów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

wczoraj

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Korbielów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

pomorskie, Rowy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

małopolskie, Dobczyce