Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent / Referentka ds. Administracyjnych

Referent / Referentka ds. Administracyjnych

Grupa ERBUD, mazowieckie / Warszawa, 2024-04-26

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty budowy
  • Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych budowy oraz współpraca z Oddziałem
  • Dekretowanie i weryfikowanie faktur zgodnie z wytycznymi
  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów zgodnie z ISO
  • Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego
  • Sporządzanie rejestru umów i zleceń budowy
  • Kontrola obiegu dokumentów między budową a biurem oddziału
Oczekiwania:
  • Wykształcenie z zakresu administracji, rachunkowości, budownictwa lub pokrewne (mile widziane także osoby posiadające status osoby uczącej się)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi
  • Mile widziana znajomość procedur ISO
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Benefity
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

dzisiaj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

dzisiaj

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

dzisiaj

Kuźnia Polska S.A.

śląskie, Skoczów

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki