Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, lubelskie / Chełm, 2024-04-22

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/24/0879
OBOWIĄZKI:
prowadzenie rozmów telefonicznych, obsługa klientów, przygotowywanie dokumentów, pisanie pism, wystawianie faktur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie. Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w biurze. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- telefoniczny: 513 987 835- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: drogmost@op.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

dzisiaj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków