Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie, wielkopolskie / Krotoszyn, 2024-04-09

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
-obsługa wniosków w aplikacji EPWD, -generowanie raportów z konta ubezpieczonego w aplikacji E2, -analiza podlegania ubezpieczeniu, -rejestracja teczek spraw w aplikacji AIS oraz zakładanie teczki papierowej do wniosku OSB, -zamawianie akt z oddziału właściwego (AIS), -porządkowanie akt sprawy oraz ich odsyłanie do oddziałów właściwych, -pomoc w obsłudze klientów i korespondencji w zakresie obsługi wniosków (praca z aplikacją EPWD), -rejestracja wniosków organów samorządu terytorialnego o ustalenie przebiegu ubezpieczenia w aplikacji E2, obsługa urządzeń biurowych.czas pracy: 07:00-15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krotoszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

dzisiaj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków