Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie, małopolskie / Libiąż, 2024-04-22

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/24/0375
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych dotyczących pracy,2. Obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej,3. Przyjmownaie i obsługa interesantów,4. Udzielanie informacji interesantom (bezpośredni, telefonicznie, e-mailowo),5. Przygotowywanie dokumentów.6. Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmowa,7. Obsługiwanie urządzeń biurowych,8. Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej,9. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU WORD
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MS OFFICE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU EXCEL

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, skrupulatność i dobra organizacja pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista, obsługa poczty elektronicznej

Miejsce pracy:

Libiąż

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

wczoraj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

wczoraj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, ul. Pory 78

wczoraj

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski