Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik Techniczno-Administracyjny

Pracownik Techniczno-Administracyjny

Landtech Sp. z o.o., mazowieckie / Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25, 2024-05-13

Szukamy Pracownika Techniczno-Administracyjnego

Branża:
Telekomunikacja i Technologie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • kompleksowa obsługa małego magazynu Firmy z branży telekomunikacyjnej
  • pełna wiedza dotycząca stanu magazynowego - zarówno sprzętu technicznego jak i mienia Firmy
  • obsługa zamówień sprzętu
  • wydawanie sprzętu technikom
  • wysyłka sprzętu do instalacji
  • wsparcie Działu Administracji w zakresie technicznym
  • dbałość o porządek w magazynie realizacja comiesięcznych spisów z natury (metoda uproszczona)
  • wprowadzanie faktur kosztowych do wewnętrznego systemu księgowego
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • zdolność analitycznego myślenia
  • systematyczność i skrupulatność
  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
  • wiedza i umiejętności z zakresu technicznej obsługi budynku
MILE WIDZIANE:
  • znajomość sprzętu z branży technologiczno – telekomunikacyjnej
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów
  • prywatna opieka medyczna
  • nauka języka angielskiego

2024-05-17

CRL Sp. z o.o.

mazowieckie, Zwoleń

2024-05-06

AGATA Spółka Akcyjna

śląskie, Rybnik

2024-04-23

lubuskie, Zielona Góra