Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent spedytora

Asystent spedytora

Gdański Urząd Pracy, pomorskie / Gdańsk, 2024-04-20

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3606
OBOWIĄZKI:
Obsługa biura, wsparcie spedytora w zakresie organizacji i monitoringu transportu, archiwizacja dokumentów, kontakt telefoniczny i mailowy z klientem, kserowanie, skanowanie, drukowanie dokumentów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9-17.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

pracodawca zapewnia pełne przeszkolenie do zawodu, wymagane szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu, komunikatywność i kultura osobista. Doświadczenie mile widziane.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

dzisiaj

WADIM PLAST SP. Z O.O.

mazowieckie, Reguły

dzisiaj

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

śląskie, Zabrze

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie, Szczecin