Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent w dziale zakupów

Asystent w dziale zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu, śląskie / Zabrze, 2024-05-13

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0502
OBOWIĄZKI:
zbieranie ofert na zakup materiałów do produkcji, na wyposażenie, urządzenia oraz na wszelkie inne zakupy w firmie, poszukiwanie nowych dostawców surowców / komponentów oraz ich wdrożenie we współpracy z działem Rozwoju harmonogramowanie i prognozowanie dostaw oraz kontrola stanów magazynowych surowca i komponentów zgodnie z wytycznymi, kontrola nad wewnętrznymi dostawami, tworzenie raportów zakupowych dla kierownictwa oraz centrali firmy, utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami poprzez wzajemnie korzystną współpracę, poszukiwanie rozwiązań dot. eliminowania lub obniżania kosztów oraz wdrażanie tych rozwiązań, prowadzenie procesów reklamacyjnych wraz z działem jakościPracodawca oferuje przejrzysty system podwyżek, sukcesywny system szkoleń wewnętrznych, bezpłatne ubezpieczenie na życie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie (logistyka, produkcja, zarządzanie), umiejętność obsługi komputera (szczególnie EXCEL), komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy, min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziany w branży motoryzacyjnej), wymagana dobra znajomność języka angielskiego (codzienny kontakt z cudzoziemcami)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

dzisiaj

Eryk Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin

dzisiaj

Urząd Dozoru Technicznego

śląskie, Bielsko-Biała

dzisiaj

śląskie, Katowice