Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, pomorskie / Nowy Dwór Gdański, 2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Numer: StPr/24/0110
OBOWIĄZKI:
oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy, pomoc przy pracach biurowych: segregowanie dokumentów, przygotowywanie wysyłki dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, obsługa interesantów, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

dzisiaj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków