Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego, małopolskie / Nawojowa, 2024-03-30

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Nawojowa
Numer: StPr/24/0674
OBOWIĄZKI:
Prace biurowo-administracyjne w sekretariacie i kadrach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych. Przyjmowanie korespondencji, kompletowanie, kontrolowanie i porządkowanie aktów prawnych i dokumentów jednostki. Obsługa urządzeń techniki biurowej. Porowadzenie rejestrów, sporządzanie umów o pracę, obsługa kadrowa itp. Staż w Nawojowej w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność

Miejsce pracy:

Nawojowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków