Strona główna   >   Oferty pracy   >   Staż specjalista ds. administracyjno-biurowych

Staż specjalista ds. administracyjno-biurowych

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia, kujawsko-pomorskie / Toruń, 2024-04-17

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0513
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie kancelarii ogólnej i obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów, obsługa sekretariatu, zapoznanie się z pracą merytoryczną inspektoratu, przegladanie i weryfikacja dokumentacji, zapoznanie z praca składnicy akt, poznanie prawa budowlanego, przyjmowanie korespondencji, elektroniczna rejestracja, rozdzielanie korespondencji wpływającej do urzedu oraz rejestracja i przygotowywanie korespondencji do wysyłki, prowadzenie rejstrów okreslonych w instrukcji kancelaryjnej w celu właściwego obiegu dokumentacji w urzedzie, telefoniczne i osobiste udzielanie rzetelnych informacji klientom urzędu, dbanie o prawidłowy przepływ informacji w urzędzie, sporzadzanie sprawozdań, ocen, analiz i bieżących informacji z prowadzonych czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja, księgowość, prawo lub pokrewne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (administracja, księgowość, prawo lub pokrewne)

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

dzisiaj

Urząd Dozoru Technicznego

śląskie, Gliwice

dzisiaj

Polskie Koleje Państwowe S.A.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj