Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie, dolnośląskie / Oława, 2024-05-10

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Sekretarka
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
- obsługa biura podawczego- czynności techniczne,- zakładanie akt postępowań i digitalizacja akt,- obsługa urządzeń biurowych (faks, kserokopiarka, skaner),- pracę przy archiwizowaniu akt (porządkowanie dokumentacji i nanoszenie na spisy i przygotowywanie akt do brakowania)- wykonywanie innych czynności kancelaryjno- biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

dzisiaj

Klient portalu Praca.pl

łódzkie, Łódź

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

wielkopolskie, Konin

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki