Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej, podkarpackie / Raniżów, 2024-04-14

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Sekretarka
Miejsce pracy: Raniżów
Numer: StPr/24/0242
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa. Prowadzenie sekretariatu. Zapewnienie obsługi organizacyjno - biurowej Wójta i Sekretarza Gminy. Przyjmowanie, wysyłanie i rozdzielanie korespondencji na zewnątrz i wewnątrz Urzędu. Rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego. Umiejętność sprawnego działania w środowisku biurowym oraz umiejętności szybkiego reagowania na różnorodne zadania. Osoba musi być odpowiedzialna, zdyscyplinowana, systematyczna, mieć dobrą pamięć i zamiłowanie do porządku. Schludna prezencja i miła aparycja wymagane.Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem.

Miejsce pracy:

Raniżów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Jędrzejów

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie, Kłodzko

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz