Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka - obsługa sekretariatu

Sekretarka - obsługa sekretariatu

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach, śląskie / Mysłowice, 2024-04-04

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0054
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie intertesantom informacji i przedstawianie ofert, obsługa telefonów, przyjmowanie korespondencji, obsługa poczty elektronicznej, obsługa komputera i urządzeń biurowych i kasy fiskalnej, praca z różnymi programami biurowymi, przygotowywanie pism i umów, porządkowanie dokumentacji firmowej, przygotowywanie raportów i sprawozdań. Praca w godzinach: 12.00-20.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, dobrakomunikacja interpersonalna, podstawowa znajomośćprogramów MS Office, podstawowa wiedza na temat aplikacji i mediów społecznościowych używanych na co dzień ( kalendarze internetowe, korzystanie z chmury itp. ) rzetelność, punktualność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

2024-05-01

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie, Poznań

2024-05-01

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie, Kłodzko

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Jędrzejów