Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista / Recepcjonistka

Recepcjonista / Recepcjonistka

POLPHARMA S.A., mazowieckie / Warszawa, 2024-04-09

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Przyjmowanie gości i dostawców
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Odbieranie i przekazywanie listów i paczek
  • Prowadzenie ewidencji wizyt gości
  • Wsparcie w obsłudze konferencji i spotkań
  • Składanie zamówień na artykuły biurowe
  • Współpraca z dostawcami
  • Realizacja zadań z obszaru Administracji biurowej
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub studia w toku
  • Język angielski w mowie i piśmie na poziomie przynajmniej dobrym - warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza: Excel, Word)
  • Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły
Mile widziane:
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w sekretariacie lub na recepcji
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

mazowieckie, Sochaczew

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

zachodniopomorskie, Załom

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie, Piotrków Trybunalski