Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli, podkarpackie / Stalowa Wola, 2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0304
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie projektów pism. Skanowanie dokumentów do programu Komornik SQVL. Odbieranie korespondencji. Dokładanie pism do akt sprawy. Segregacja dokumentacji. Odbieranie telefonów i zapisywanie notatek urzędowych. Obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie - kierunek bez znaczenia, mile widziane wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

dzisiaj

SAWIMED Sp. z o. o.

mazowieckie, Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego

dzisiaj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie, Piaseczno, k. Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec