Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2024-04-10

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1887
OBOWIĄZKI:
Obsługa korespondencji firmowej papierowej i elektronicznej, prowadzenie kalendarza firmowego, przyjmowanie i obsluga kntrahentów, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej, wprowadzanie dokumentów do systemów informatycznych, pobieranie dokumentów z platform elektronicznych udostępnianych przez kontrahentów, obsługa urządzeń biurowych, utrzymanie porządku w miejscu pracy, przygotowywanie i wysyłka korespondencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: dobra znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel)
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B *

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków