Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik Biurowy

Pracownik Biurowy

HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o., dolnośląskie / Wrocław, (dzielnica Ołtaszyn), 2024-04-16

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce
zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej
poszukuje osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław, (dzielnica Ołtaszyn)
Główne obowiązki:
  • wpisanie dokumentów serwisowych do programu
  • sporządzanie i wysyłka pism
  • kompletowanie i wysyłka zamówień materiałów szkoleniowych
  • obsługa urządzeń biurowych drukarka czy kserokopiarka
  • pomoc w zadaniach związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura
Oczekiwania:
  • umiejętność pisania na klawiaturze
  • znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych
  • systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
  • obowiązkowość
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość programu Subiekt nexo
Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki
Wymiar czasu pracy:
  • 8 godzin

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków