Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Bronisze, 2024-04-05

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Bronisze
Numer: StPr/24/0129
OBOWIĄZKI:
- obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej- przyjmowanie i obsługa interesantów- udzielanie informacji interesantom- przygotowanie sprawozdań, raportów- sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową i urzędową- obsługiwanie urządzeń biurowych- porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość pakietu Microsoft Office

Wymagania inne:

Osoba z dobrym stanem zdrowia

Miejsce pracy:

Bronisze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

podkarpackie, Ropczyce

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

podkarpackie, Jarosław

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

podkarpackie, Ustrzyki Dolne

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki