Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent

Asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim, mazowieckie / Sokołów Podlaski, 2024-04-25

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Asystent
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0185
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie projektów aktów normatywnych, interpretowanie prawa, udzielanie porad prawnych, przyjmowanie interesantów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Przy wykształceniu innym niz prawnicze wymagany minimum 1 rok stażu pracy. Znajomość prawa cywilnego, komunikatywność, dobre planowanie pracy

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

wczoraj

WADIM PLAST SP. Z O.O.

mazowieckie, Reguły

wczoraj

ManpowerGroup

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

dolnośląskie, Wrocław