Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent w dziale kontroli jakości

Asystent w dziale kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku, opolskie / Ligota Górna, wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Miejsce pracy: Ligota Górna
Numer: StPr/24/0643
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie dokumentacji jakościowej- kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej- wykonywanie pomiarów pod nadzorem Kontrolera Jakości- znajomość i przestrzeganie zasad/ przepisów/ procedur obowiązujących w firmie i sledzenie ich zmian- dbanie o wizerunek firmy i godne jej reprezentowanie- wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ligota Górna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

śląskie, Tychy

wczoraj

Gdański Urząd Pracy

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

lubelskie, Biała Podlaska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

wielkopolskie, Rogoźno