Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent Księgowego

Asystent Księgowego

DSPL Sp. z o.o., mazowieckie / Błonie, 2024-04-22

Miejsce pracy: Błonie
Opis stanowiska:
  • prowadzenie ewidencji księgowej kosztowej i środków trwałych;
  • dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych;
  • prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych;
  • księgowanie oraz rozliczanie faktur od dostawców i odbiorców;
  • potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;
  • sporządzanie raportów finansowych;
  • czynny udział przy zamykaniu miesiąca i roku;
  • przechowywanie dowodów księgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych;
  • okresowa inwentaryzacja majątku firmy.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie specjalistyczne;
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w tym obszarze.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w znanej i odnoszącej sukcesy firmie;
  • oficjalna rejestracja, pakiet socjalny;
  • imprezy i wycieczki firmowe;
  • nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

wczoraj

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

mazowieckie, Warszawa

2024-04-24

Crowe Advartis Accounting Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Rondo Daszyńskiego

2024-04-23

D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

2024-04-10

DSPL Sp. z o.o.