Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent ds. logistyki

Asystent ds. logistyki

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Wrocław, 2024-10-14

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3889
OBOWIĄZKI:
Udzielanie terminowych i profesjonalnych pisemnych i ustnych odpowiedzi na zapytania klientówRezerwowanie ładunków transportowych w systemie zarządzania transportemMonitorowanie skrzynek pocztowych zespołuRozwiazywanie prostych wyjątków od wcześniej zdefiniowanych procesówPlanowanie terminów dostaw z odbiorcami Wprowadzanie wszelkich niezbędnych zmian na żądanie klienta w systemie zarządzania transportemRęczne budowanie i tworzenie nowych ładunków transportowych w systemie zarządzania transportemProwadzenie szkoleń z systemów TMC dla podmiotów zewnętrznych. Umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik działu logistyki
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie każde, staż pracy min. 3 lata, język turecki C2 w mowie i w piśmie ( do kontaktu z klientami), język angielski mile widziny biegły w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 do 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

wczoraj

Miejski Urząd Pracy w Płocku

mazowieckie, Płock

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

lubelskie, Radzyń Podlaski

wczoraj

Lotte Wedel Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

2024-10-20

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

podkarpackie, Tarnobrzeg