Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka HR

Asystent / Asystentka HR

AAA AUTO, mazowieckie / Piaseczno, Okulickiego 3, 2024-03-28

W związku z pojawieniem się wakatu w zespole HR , poszukujemy osobę energiczną oraz chętną do nauki i pracy. Proponujemy ciekawą i rozwijającą pracę z ekspertami HR.
Miejsce pracy: Piaseczno, Okulickiego 3

Opis stanowiska:
  • Wsparcie działu HR w bieżących pracach związanych z obsługą kadrową
  • Tworzenie teczek personalnych
  • Wprowadzanie nowego pracownika do wewnętrznych systemów
  • Przygotowanie umów o pracę
  • Regularna aktualizacja dokumentów personalnych
  • Archiwizacja dokumentów personalnych
  • Kontakt z firmą zewnętrzną w zakresie obsługi kadrowej pracowników
  • Koordynacja Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Monitorowanie ważności badań medycyny pracy
  • Wystawianie skierowań na badania wstępne, okresowe i kontrolne
  • Obsługa administracyjna benefitów (tworzenie aktualnych list użytkowników, wprowadzanie danych do systemu, korespondencja z firmami obsługującymi)
  • Udział w organizacji imprez firmowych i wydarzeń, takich jak organizacja prezentów dla dzieci pracowników na Św. Mikołaja
  • Opieka nad korespondencją oraz przesyłkami kurierskimi
  • Wykonywanie innych zleconych prac administracyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy
  • Posiadanie na drugie imię "Dyskrecja" - zachowanie poufności informacji i danych osobowych to absolutny mus, by pracować w naszym zespole
  • Bycie słowną/ym i dotrzymywanie terminów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym/native, a angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) w siedzibie AAA Auto w Piasecznie k. Warszawy
  • Niesamowitą szansę nauczenia się od ekspertów pracy w HR, zarówno twardym, jak i miękkim
  • Opiekę medyczną
  • Multisport (dofinansowany przez pracodawcę)
  • Ubezpieczenie grupowe (super wynegocjowane ceny, finansowane przez pracownika)
  • Fantastyczną atmosferę, bo u nas pracują naprawdę fajni ludzie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań w codziennej pracy
Bonusy w AAA AUTO:
  • OPIEKA MEDYCZNA
    Wiemy, że „ w zdrowym ciele – zdrowy duch” dlatego nasi pracownicy oraz ich najbliżsi są objęci prywatną opieką medyczną.
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
    Oferujemy możliwość ubezpieczenia grupowego, w trosce o przyszłość naszych pracowników oraz ich najbliższych. Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.
  • OKRES PRÓBNY = OKRES OCHRONNY
    Rozpoczynając pracę nie musisz się martwić o wysokość premii. Przez pierwsze trzy miesiące mamy dla Ciebie premię gwarantowaną.
  • PAKIET SZKOLEŃ
    Możesz być spokojny – na start otrzymujesz od nas pakiet szkoleń, który zapewni Ci komfort podczas pierwszych miesiącach pracy.
  • ELASTYCZNE ZATRUDNIENIE
    Umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenie– jesteśmy elastyczni wobec formy zatrudnienia, która odpowiada naszym pracownikom.
  • SPORTOWE WYJAZDY INTEGRACYJNE
    Nie samą pracą żyjemy. Spotykamy się za granicą na imprezie firmowej w gronie wszystkich pracowników – bierzemy udział w sportowych zmagań, bawimy się i poznajemy.
  • FIRMA PRZYJAZNA ZWIERZĘTOM
    Pies to najlepszy przyjaciel człowieka – więc nie krępuj się, możesz go zabrać do pracy.
  • MIESZKANIE SŁUŻBOWE
    Jeśli rozważasz zmianę miejsca zamieszkania?– u nas możesz skorzystać z mieszkań służbowych.
  • ELASTYCZNY GRAFIK
    Nasze systemy pracy pozwalają łączyć pracę ze studiami, czy też ze swoimi pasjami.
  • NAGRODY DLA PRACOWNIKÓW
    Doceniamy!Dużo się u nas dzieje! Prowadzimy konkursy i projekty, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody.
  • STABILNE ZATRUDNIENIE
    AAA Auto to firma ze stabilną pozycją na rynku. Pewna firma to pewny pracodawca.
  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU
    Promujemy wewnętrzne awanse. Przy Twoich chęciach i zaangażowaniu awans to jest kolejny etap „must have” Twojej kariery.
  • FANTASTYCZNA ATMOSFERA
    Ludzie to zdecydowanie nasz atut. Nie jesteśmy jedynie kolegami z pracy, ale również przyjaciółmi i po prostu lubimy spędzać razem czas.
  • PROMOCYJNE CENY POJAZDÓW
    Wszyscy pracownicy mają możliwość uzyskania świetnych warunków w przypadku kupna pojazdu.