Strona główna   >   Oferty pracy   >   Archiwista

Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, podkarpackie / Świlcza, 2024-04-25

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Archiwista
Miejsce pracy: Świlcza
Numer: StPr/24/1432
OBOWIĄZKI:
- gromadzenie, zabezpieczanie i ewidencjonowanie dokumentacji w formie papierowej i cyfrowej (stworzenie e-archiwum),- skanowanie dokumentacji papierowej,- porządkowanie dotychczasowej dokumentacji wg ustaleń z przełożonym,- kontrolowanie obiegu dokumentów oraz prawidłowości ich przechowywania w poszczególnych działach,- udostępnianie i wypożyczanie zasobów archiwum osobom upoważnionym,- zarządzanie powierzchnią użytkową oraz warunkami panującymi w pomieszcseniach archiwum
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

Mile widziane ukończenie kursu archiwisty

Miejsce pracy:

Świlcza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

wczoraj

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

śląskie, Pszczyna

2024-04-29

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

2024-04-29

2024-04-29

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

zachodniopomorskie, Wałcz