Strona główna   >   Oferty pracy   >   Archiwista dokumentów elektronicznych/muzealnik

Archiwista dokumentów elektronicznych/muzealnik

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2024-04-04

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0993
OBOWIĄZKI:
um nr 134/2024/FPProwadzenie ewidencji elektronicznej i opieka nad archiwum fotograficznym muzeum, opracowywanie merytoryczne obiektów ze zbiorów muzeum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Archiwista dokumentów elektronicznych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: historia/historia sztuki
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługi komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

wczoraj

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

śląskie, Pszczyna

2024-04-29

małopolskie, Kraków

2024-04-29

2024-04-29

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

zachodniopomorskie, Wałcz