Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Brodnica, 2024-04-05

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0237
OBOWIĄZKI:
zakładanie teczek aktowych zgodnie z instrukcją kancelaryjną, przygotowywanie dokumentów do przekazania do archiwum zakładowego, pomoc przy prowadzeniu spraw z zakresu wycinki drzew i krzewów przy drogach publicznych, pomoc przy prowadzeniu postępowań w zakresie wydawania zgód na budowę zjazdów na drogi publiczne, pomoc przy procedurze naliczania opłat za zajęcie pasa drogowego, pomoc przy uczestniczeniu w pozyskiwaniu środków z zewnątrz na inwestycje gminne, przygotowywanie dokumentów związanych z wykonywaniem zadań wynikających z ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, pomoc przy prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: średnie;obsługa kserokopiarki

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

dzisiaj

SAWIMED Sp. z o. o.

mazowieckie, Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego

dzisiaj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie, Piaseczno, k. Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec