Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego, małopolskie / Nowy Sącz, 2024-03-30

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0684
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych. zakładanie akt i rejestrowanie wniosków/pozwów/ sądowych. Prowadzenie ewidencji korespondencji wychodzącej oraz ekspedycja poporzez biuro podawcze. Kompletowanie akt sądowych. Projektowanie na komputerze postanowień, wyroków, zarządzeń i zawiadomień sądowych. archiwizowanie dokumentacji prawnej i dokumentacji spraw kancelaryjno-biurowych. Staż w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu w godz. 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, zainteresowanie pracą biurową, odpowiedzialność, dokładność w kompletowaniu akt sądowych, nie karany/a

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków