Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Bobrowo, 2024-04-03

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Miejsce pracy: Bobrowo
Numer: StPr/24/0246
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z dokumentacją oraz pracą Urzędu Gminy w Bobrowie; prace związane z dokumentacją archiwalną; adresowanie i pakowanie korespondencji wychodzącej; sporządzanie rejestrów spraw; wysyłanie faxu; wypełnianie wniosków; pieczętowanie i kserowanie dokumentów; gospodarowanie drukami, formularzami; segregowanie dokumentacji; zakładanie teczek oraz segregatorów; pomoc w organizacji imprez
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: średnie;

Miejsce pracy:

Bobrowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

dzisiaj

Roca Polska

śląskie, Gliwice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie, Wola Rasztowska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

mazowieckie, Warszawa

wczoraj