Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. Administracji (K/M)

Specjalista ds. Administracji (K/M)

GEODIS Poland, mazowieckie / Warszawa, ul. Postępu 17b, 2024-04-15

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postępu 17b
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja faktur kosztowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów krajowych i zagranicznych
  • Kontrola dokumentacji sprzedaży
  • Realizacja bieżących zadań administracyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Nadzór nad archiwum działu
  • Współpraca z działem księgowym
  • Obsługa systemów klienckich
Wymagania:
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Samodzielność, rzetelność i sumienność
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie ekonomiczne, logistyczne, administracyjne będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilną, ciekawą pracę w międzynarodowej firmie ze światową renomą
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
  • Pracę w zgranym, dynamicznym i motywującym do rozwoju Zespole
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników
  • Parking dla Pracowników
  • Benefity

dzisiaj

Roca Polska

śląskie, Gliwice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

mazowieckie, Sokołów Podlaski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec