Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka/Referent – pracownik administracyjny

Sekretarka/Referent – pracownik administracyjny

Warszawski Uniwersytet Medyczny, mazowieckie / Warszawa, 2024-04-15

Warszawski Uniwersytet Medyczny
poszukuje Kandydata/ki na stanowisko
Nr ref.: ABP/1210-19/2024

Główne zadania:

  • wykonywanie czynności związanych z funkcjonowaniem sekretariatu Zakładu;
  • pomoc administracyjna w funkcjonowaniu pracowni chemii organicznej, pracowni chemii fizycznej oraz pracowni matematycznej i informatycznej;
  • prowadzenie korespondencji i ewidencji;
  • sporządzanie wniosków na zamówienie artykułów biurowych oraz po konsultacji wniosków na sprzęt pomiarowy, szkoło laboratoryjne i odczynniki chemiczne;
  • kontakt i koordynacja działań z innymi jednostkami WUM;
  • pomoc administracyjna w realizacji zamówień i badań naukowych;
  • wykonywanie bieżących poleceń Kierownika Zakładu.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność określania priorytetów,
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność oraz nastawienie na współpracę,
  • doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim;
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego;
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci;
  • systemy premiowe;
  • trzynastą pensję;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

dzisiaj

Roca Polska

śląskie, Gliwice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

mazowieckie, Sokołów Podlaski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec