Strona główna   >   Oferty pracy   >   Sekretarka medyczna

Sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie, mazowieckie / Żuromin, 2024-04-02

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Miejsce pracy: Żuromin
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie rejestrów chorych zagładzających się i oczekujących, przez wpisywanie do właściwej księgi,- sporządzenie zestawień statystycznych, sprawozdań z ruchu chorych i innych zgodnie z obowiązującymi przepisami, - współpraca w niezbędnym zakresie z sekcji statystyki medycznej i dokumentacji chorych,- przestrzeganie w zakładzie regulaminu pracy i ustalonego porządku,- wykonywanie powierzonej pracy sumiennie i rzetelnie,- znać i stosować przepisy BHP i PPOŻ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

oferta w ramach prac interwencyjnych, dostępna dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żurominie

Miejsce pracy:

Żuromin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie, Kłodzko

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Jędrzejów