Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista

Recepcjonista

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, mazowieckie / Warszawa, 2024-04-12

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/01794
OBOWIĄZKI:
łatwość nawiązywania kontaktów, empatia, doswiadczenie min. 1,5-2 lata na stanowisku recepcjonisty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: empatia
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)

Wymagania inne:

RW/6/2024- szukamy kandydatamiejsce wykonywania pracy ul. Nowogrodzka 21, Warszawapraca w godzinach 7-19 na dwie zmianywykształcenie średniedoswiadczenie zawodowe 1,5-2 lata na st. recepcjonistkizakres obowiązków: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie, Morąg

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Skawina

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

małopolskie, Niepołomice