Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik kancelaryjny

Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie, mazowieckie / Ząbki, 2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Ząbki
Numer: StPr/24/0432
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się:- ze specyfiką pracy kancelarii (tajemnica zawodowa, obsługa korespondencji, sporządzanie listy nadawczej)-z rodzajami prowadzonych repertoriów, zasadami ich prowadzenia, zasadami zakładania i kompletowania akt postępowania-z obsługą urządzeń biurowych w kancelarii oraz programem wykorzystywanym w pracy kancelarii-z rodzajami systemów elektronicznych wykorzystywanych w pracy kancelariiNauka:-podstawowych zasad postępowania egzekucyjnego w zakresie wymogów formalnych-zakładania akt egzekucyjnych oraz akt innych postępowań-sporządzania podstawowych pism w programie Komornik SQL
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ząbki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

dzisiaj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

dzisiaj

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

dzisiaj

Kuźnia Polska S.A.

śląskie, Skoczów

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki