Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu, podkarpackie / Jarosław, 2024-05-06

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/24/0686
OBOWIĄZKI:
realizacja zadań określonych w Regulaminie Organizacyjnym Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich dla działu Finansowo-Administracyjnego, prowadzenie spraw związanych z obsługą administracyjno-kancelaryjną Muzeum, prowadzenie sekretariatu, odbieranie poczty elektronicznej, realizacja działań w zakresie prowadzenia ewidencji przedmiotów w użytkowaniu, realizacja działań w zakresie prowadzenia ewidencji wydanych upoważnień, prowadzenie spraw w zakresie bezpieczeństwa obiektów i zbiorów, w tym nadzorowanie systemów bezpieczeństwa muzeum, prowadzenie spraw związanych z realizacją działań współfinansowanych w ramach programów dotacyjnych i pomocowych, inicjowanie i prowadzenie spraw w zakresie prac remontowo-konserwatorskich, modernizacyjnych i budowlanych oraz nadzór nad ich wykonaniem, współpraca z kontrahentami, sporządzanie niezbędnej sprawozdawczości, zaopatrzenie instytucji w materiały biurowe, eksploatacyjne oraz wyposażenia, współpraca z innymi działami przy realizacji działań statutowych, pomoc w porządkowaniu archiwum zakładowego, przestrzeganie instrukcji kancelaryjnej przy wykonywaniu czynności kancelaryjnych, instrukcji archiwalnej oraz procedur i zarządzeń wewnętrznych, ścisłe przestrzeganie postanowień Regulaminu pracy Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich oraz Regulaminu Organizacyjnego Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich, wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego oraz Dyrektora Muzeum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

podlaskie, Sokółka

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

podlaskie, Suwałki