Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, lubelskie / Strupin Łanowy, 2024-04-15

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Strupin Łanowy
Numer: StPr/24/0764
OBOWIĄZKI:
Organizacja planu dnia przełożonego: sporządzanie układu planu dnia, prowadzenie kalendarza spotkań, pilnowanie umówionych terminów spotkań- odwoływanie, ustalanie nowych terminów spotkań. Obsługa biura: przyjmowanie kontrahentów, rekrutacja pracowników, przyjmowanie korespondencji, wysyłanie korespondencji, odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym, układanie harmonogramu prac dla innych pracowników fizycznych zajmujących się odbieraniem i transportowaniem odpadów komunalnych z poszczególnych gmin, układanie harmonogramu prac dla innych pracowników fizycznych zajmujących się utrzymaniem terenów wokół budynków (koszenie odśnieżanie) wg umów i zleceń na terenie województwa lubelskiego, układanie harmonogramu prac dla innych pracowników fizycznych zajmujących się utrzymaniem czystości wewnątrz budynków użyteczności publicznej oraz pomieszczeń i biur wg kontraktów na terenie Chełma, wystawianie kart przekazania odpadów komunalnych na poszczególne wysypiska, sporządzanie dokumentacji do przetargów i zapytań ofertowych, obsługa urzadzeń biurowych - kserokopiarki, drukarki i skanera, sporządzanie pism, zestawień zleceń, wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie, składanie zamówień na worki i pojemniki do odpadów komunalnych, środki czystości i sprzęt do wykonywania zleceń zgodnie z umowami z kontrahentem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa sprzętu biurowego
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strupin Łanowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie, Płoniawy-Bramura

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

podkarpackie, Ropczyce

wczoraj