Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, śląskie / Goczałkowice-Zdrój, 2024-04-21

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój
Numer: StPr/24/0145
OBOWIĄZKI:
sporządzanie ofert, kontrola nad dokumentami biurowymi, obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych, obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średne.Realizacja stażu odbędzie się w ramach Projektu "Aktywizacja osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pszczynie (I)" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. Z uwagi na zapisy projektu skierowana do odbycia stażu może zostać osoba, która w momencie otrzymania skierowania nie ukończyła 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Goczałkowice-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

świętokrzyskie, Sandomierz

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie, Ostróda

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie, Krasnosielc